Щодня з 09:00 до 19:00 Вихідний неділя

Аксесуари для волосся

Відновлювальний філлер-маска для волосся Masil 8 Second Salon Hair Repair Ampoule 15 ml
Produkt 49
Відновлювальний філлер-маска для волосся Masil 8 Second Salon Hair Repair Ampoule Формула маски глибоко проникає через кутикулу і робить позитивний вплив на відновлення структури волосся, відновлює пружність і еластичність, нормалізує рН шкірних покривів голови, зменшує жирність шкіри голови і перешкоджає випаданню волосся.
0

47.00грн. Без ПДВ: 47.00грн.

Гребінець Janeke Superbrush рожевий
Produkt 12
Гребінець Janeke Superbrush рожевий її чарівне підстава і зубчики фантастичним чином полегшують розчісування волосся! 
Країна виробник: - Корея
0

450.00грн. Без ПДВ: 450.00грн.

Країна виробник: - Корея
Гребінець для волосся Janeke Superbrush  бірюзова з білим
Produkt 14
Гребінець Janeke Superbrush  її чарівне підстава і зубчики фантастичним чином полегшують розчісування волосся!
Країна виробник: - Корея
0

450.00грн. Без ПДВ: 450.00грн.

Країна виробник: - Корея
Гребінець для волосся Janeke Superbrush With Soft Moulded Tips  Чорна
Produkt 13
Гребінець Janeke Superbrush With Soft MouldedTips - гребінець виконана з якісного пластика з спеціально закругленими кінчиками зубців, які допоможуть швидко і ефективно розчесати волосся.
Країна виробник: - Корея
0

450.00грн. Без ПДВ: 450.00грн.

Країна виробник: - Корея
Зволожуюча сироватка для волосся з термозахистом Lador Miracle Soothing Serum
Produkt 38
La'dor Miracle Soothing Serum - відновлює сироватка, яка оздоровлює волосся зсередини і створює на поверхні найтонший бар'єр, що захищає локони від негативного впливу зовнішніх факторів, хімічних і термічних впливів. Буквально за кілька застосувань засіб повертає волоссю шовковистість і пружність, відновлює гідробаланс і склеює посічені кінчики.
0

310.00грн. Без ПДВ: 310.00грн.

Міст для зміцнення і захисту волосся Lador Wonder Pick Clinic Water pH 4.9
Produkt 41
Міст для зміцнення і захисту волосся Lador Wonder Pick Clinic Water pH 4.9 призначений для відновлення пошкоджених, нормальних, сухих волосся, а також для захисту перед фарбуванням або хімічною завивкою. Спрей утворює захисну плівку на волоссі. Міст значно знижує ймовірність пошкоджень і забезпечує дбайливий догляд за волоссям, має захисну дію і працює, як незмивний кондиціонер.
0

285.00грн. Без ПДВ: 285.00грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

Аксесуари для волосся, Волосся Гребінець її чарівне підстава і зубчики фантастичним чином полегшують розчісування волосся! 100 % допомагає акуратно розчесати мокрі, сухі, товсті, тонкі, рівні, кучеряве ... будь-які волосся! Запатентована структура супер-щітки швидко і легко сушить волосся, не пошкоджуючи при цьому процес. Ідеально підходить для тих, хто шукає простий спосіб укладання феном і створення невимушеного стилю.

Популярні товари

Аксесуари для волосся, Волосся Гребінець її чарівне підстава і зубчики фантастичним чином полегшують розчісування волосся! 100 % допомагає акуратно розчесати мокрі, сухі, товсті, тонкі, рівні, кучеряве ... будь-які волосся!