Щодня з 09:00 до 19:00 Вихідний неділя

Medi-peel Bor-tox Peptide Ampoule

Виробник: MEDDI-PEEL
Модель: Produkt 47

Скорочений опис


Антивікова сироватка з ліфтинг-ефектом Medi-peel Bor-tox Peptide Ampoule Мультіпептідная омолоджує сироватка, яка значно зменшує ознаки старіння, створює щільну і міцну шкіру, розгладжує зморшки.В складі: 5 антивіко... Читати далі...

580.00грн. Без ПДВ: 580.00грн.

  • В наявності

Антивікова сироватка з ліфтинг-ефектом Medi-peel Bor-tox Peptide Ampoule 

Мультіпептідная омолоджує сироватка, яка значно зменшує ознаки старіння, створює щільну і міцну шкіру, розгладжує зморшки.

В складі: 5 антивікових пептидів

Volufiline by Sederma

Гідролізований колаген і гідролізований еластин

Натуральний ферментований комплекс Volufiline ™ - збільшує обсяги за рахунок косметичного ефекту, подібного липофилинг. Volufiline ™ стимулює диференціювання і проліферацію адипоцитів, сприяє накопиченню ліпідів, що призводить до збільшення обсягу адипоцитів і жирової тканини.

Гідролізований колаген та еластин мають аналогічну молекулярну структуру з людськими клітинами і легко проникають в шкірний покрив забезпечуючи пружність, еластичність і гладкість шкіри. Колаген утримує вологу в тканинах шкіри, запобігаючи сухість і старіння.

Ферментований комплекс - продукти ферментації швидко вбираються, зміцнюють і зволожують шкіру. Якісно покращують вигляд шкіри, вона стає красива, чиста і гладка. Видаляють надлишковий кератин з поверхні шкіри, очищаючи її тон і усуваючи тьмяність. Есенція забезпечує пролонгований ефект зволоження шкіри зсередини.

Спосіб застосування: після попереднього очищення і тонізації шкіри, нанести необхідну кількість засобу на шкіру обличчя і шиї, рівномірно розподілити.

30 мл

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!